Upravit stránku

Aktuality z agentury

Zpravodaj AQUARES

Přečtěte si zpravodaj projektu AQUARES.

Zpravodaj CONDEREFF

Přečtěte si zpravodaj projektu CONDEREFF.

Výběrové řízení na pozici projektového a finančního manažera

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRA PK) vyhlašuje výběrové řízení na pozici ,,Projektový a finanční manažer''

Výběrové řízení na pozici manažera mezinárodních projektů v rámci EU

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRAPK) vyhlašuje výběrové řízení na ,,Manažer mezinárodních projektů v rámci EU.

3. zpravodaj INNOGROW

Přečtěte si zpravodaj č. 3 projektu INNOGROW, ve kterém bychom Vás rádi seznámili s aktivitami třetího semestru realizace projektu.

Výběrové řízení na projektového a finančního manažera

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRAPK) vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektového a finančního manažera.

Projekt Innogrow pomáhá růstu podnikání ve venkovských oblastech

Lecco, Itálie - Za účasti klíčových aktérů projektu INNOGROW proběhl na Milánské Polytechnické univerzitě v kampusu ve městě Lecco mezinárodní seminář na téma Inovační centra. Obsahem semináře bylo především předání znalostí, zkušeností a nápadů od inovačního lídra projektu Nadace pro životní prostředí v Lombardii. V prezentacích inovačních firem, organizací zaměřených na podporu inovací a technologických parků zazněly podněty a příspěvky, jak zavádět inovace a podporovat přijímání inovací u malých a středních podniků či i u aktérů veřejné správy.

INNOGROW - konzultační schůzka odborné veřejnosti

Pozvánka na konzultační schůzku odborné veřejnosti v rámci projektu INNOGROW. Součástí bude i druhé Setkání klíčových aktérů projektu INNOGROW.

Setkání klíčových aktérů projektu INNOGROW

Dne 26. 9. 2016 od 10:00 hodin se uskuteční Setkání klíčových aktérů projektu INNOGROW. Setkání se uskuteční v prostorách Krajského úřadu Pardubického kraje, v budově Reálky, Komenského nám. 125, Sál Jana Kašpara.

Více informací naleznete v pozvánce a programu setkání.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.