Upravit stránku

Aktuality z agentury

2. Zpravodaj AQUARES

Přečtěte si 2. zpravodaj projektu AQUARES.

2. Zpravodaj CONDEREFF

Přečtěte si 2. zpravodaj projektu CONDEREFF.

Zpravodaj AQUARES

Přečtěte si zpravodaj projektu AQUARES.

Zpravodaj CONDEREFF

Přečtěte si zpravodaj projektu CONDEREFF.

Výběrové řízení na pozici projektového a finančního manažera

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRA PK) vyhlašuje výběrové řízení na pozici ,,Projektový a finanční manažer''

Výběrové řízení na pozici manažera mezinárodních projektů v rámci EU

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRAPK) vyhlašuje výběrové řízení na ,,Manažer mezinárodních projektů v rámci EU.

3. zpravodaj INNOGROW

Přečtěte si zpravodaj č. 3 projektu INNOGROW, ve kterém bychom Vás rádi seznámili s aktivitami třetího semestru realizace projektu.

Výběrové řízení na projektového a finančního manažera

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje (RRAPK) vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektového a finančního manažera.

Projekt Innogrow pomáhá růstu podnikání ve venkovských oblastech

Lecco, Itálie - Za účasti klíčových aktérů projektu INNOGROW proběhl na Milánské Polytechnické univerzitě v kampusu ve městě Lecco mezinárodní seminář na téma Inovační centra. Obsahem semináře bylo především předání znalostí, zkušeností a nápadů od inovačního lídra projektu Nadace pro životní prostředí v Lombardii. V prezentacích inovačních firem, organizací zaměřených na podporu inovací a technologických parků zazněly podněty a příspěvky, jak zavádět inovace a podporovat přijímání inovací u malých a středních podniků či i u aktérů veřejné správy.

INNOGROW - konzultační schůzka odborné veřejnosti

Pozvánka na konzultační schůzku odborné veřejnosti v rámci projektu INNOGROW. Součástí bude i druhé Setkání klíčových aktérů projektu INNOGROW.